Poród naturalny

Zbliżający się poród konfrontuje z lękami i pytaniami: „Co mnie spotka? Czy dam sobie radę? Co potrzebuję wiedzieć? Gdzie szukać wsparcia?”. Ta książka to narzędzie, które pozwoli ci powiedzieć: „Rozumiem, co się dzieje. Wiem, kiedy sięgnąć po wsparcie. Jestem spokojna. Jestem gotowa”.

Kobiety rodzą, odkąd istnieje nasz gatunek. Nasze ciała są stworzone do tej naturalnej czynności. To postęp cywilizacyjny, chcąc uczynić poród bardziej bezpiecznym, uczynił go zjawiskiem medycznym. Ta książka pozwala na powrót odkryć, jak naturalną czynnością jest rodzenie dzieci.

Czytając, dowiesz się:

  • co dzieje się z ciałem kobiety, która rodzi, jakie mechanizmy i zjawiska towarzyszą porodowi naturalnemu,
  • w jaki sposób kobieta może wpływać na przebieg porodu,
  • jak może przygotować swój mózg i ciało do porodu.

Książka „Poród naturalny” jest zaproszeniem do podjęcia wyzwania świadomych narodzin, w którym jest miejsce na to, co bolesne, i na to, co piękne. Narodzin, które dają kobiecie poczucie sprawstwa, budują siłę do dalszego stawania się matką.

Autorka:

Katarzyna Oleś – niezależna (bardzo) położna rodzinna – specjalistka, coacherka, trenerka, tutorka, członkini Ashoki. Współzałożycielka i długoletnia prezeska Stowarzyszenia „Dobrze Urodzeni”. Od prawie 30 lat przyjmuje porody domowe, a największą satysfakcję daje jej świadomość, że jej wnuki mogły przyjść na świat tak, jak pragnęły tego ich matki. Wierzy, że sposób, w jaki rodzą się ludzie, wpływa na losy świata.

Książkę można kupić w Księgarni Natuli: Poród naturalny