Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim

W Polsce już prawie co drugie dziecko rodzi się przez cesarskie cięcie. Książka „Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim” to pierwszy, komplementarny przewodnik dla rodziców, którzy chcą się przygotować do porodu cesarskiego cięcia lub porodu naturalnego po nim. 

Dzięki niej dowiesz się:

  • jak przygotować się do porodu,
  • jak przebiega operacja,
  • czego potrzebują matka i dziecko po porodzie,
  • jak zadbać o emocje na każdym etapie tej drogi.

Autorki – od lat towarzyszące cesarzowym rodzicom położne – wspierają wiedzą i doświadczeniem, aby poród przez CC, zarówno ten planowy, jak i ratunkowy, był pozytywnym przeżyciem i startem nowego życia!

Magdalena Hul – położna i doula, członkini Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni i Stowarzyszenia Doula w Polsce. Towarzyszy kobietom na każdym etapie opieki okołoporodowej. Twórczyni i administratorka strony oraz grupy wsparcia „Naturalnie po cesarce”. Mama z doświadczeniem porodu przez cesarskie cięcie oraz VBAC.
Katarzyna Osadnik – położna, certyfikowana doradczyni laktacyjna. Prezeska Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni. Administratorka grupy wsparcia „Naturalnie po cesarce”. Zawodowo związana z kobietami w okresie ciąży, porodu i połogu. Prywatnie mama 3 dzieci, które sprawiły, że temat cięcia cesarskiego oraz porodu naturalnego po CC stał się jej ścieżką w realizowaniu się jako położna.